Liga: Divisjon:

Hamar 2. divisjon 2021-2022

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Bowlers555927205,9330012,0
2Stange Energi464527172,0330010,0
3Bowlingkameratene438827162,531025,0
4Hamarpost 1430127159,331025,0
5Tine 382024159,231024,0
6Moelven 2309118171,721014,0
7Team Olsen293518163,121014,0
8Elvia281718156,521014,0
9Vifire389527144,330122,0
10Norsk Tipping270518150,320112,0

Kamper runde 4

4. runde

20. Oktober 2021
Team Olsen -Norsk Tipping on. 20.10 kl.1700
Tine -Moelven 2 on. 20.10 kl.1700
Vifire -Stange Energi on. 20.10 kl.1700
Bowlers -Hamarpost 1 on. 20.10 kl.1845
Bowlingkameratene -Elvia on. 20.10 kl.1845