Valgt liga: valgt divisjon:

Bergen 5 Div Herrer 2017-2018

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Coopen 222550150150,317150260,0
2DNB Bg 522585150150,617141253,0
3Postnord Bergen19265145132,917111543,0
4Rema 1000 Distrub.19443153127,11791742,0
5Utdanningsforbundet19612147133,417100740,0
6Bergen Fengsel18179135134,71680834,0
7Reno19549147133,01780933,5
8Coopen 316903150112,717511122,5
9TRUKKET Webhuset000,01500150,0
10TRUKKET Rotork Norge000,01400140,0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Alle

Kamper runde 17

17. runde

19. April 2018
Postnord Bergen -DNB Bg 5 1029 - 13380,0  -  4,0
Rema 1000 Distrub. -Coopen 3 1071 - 9704,0  -  0,0
Reno -Coopen 2 1201 - 14010,0  -  4,0
TRUKKET Rotork Norge -TRUKKET Webhuset to. 19.04 kl.1930 i Bergen - Sandsli
Utdanningsforbundet -Bergen Fengsel 1226 - 12521,0  -  3,0