Liga: Divisjon:

Trondheim 1 Div 2019-2020

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Vinjes Transport32853168195,614140051,0
2Posten 132587168194,014120245,0
3Dora 132865168195,614100440,0
4Smithgutan31699168188,71481537,0
5Figura Profil31122168185,21481531,0
6NTNU30209168179,81472531,0
7Vy 130398168180,91442823,0
8Telenor 129230165177,21461723,0
9TrønderEnergi29511168175,71433820,0
10Coop28738168171,11432916,0
11Lokdriften27840168165,714201211,0
12Sparebank 1 SMN28158168167,61410138,0

Kamper runde 17

Runde 17

10. Februar 2020
NTNU -Dora 1 ma. 10.02 kl.1630
Smithgutan -Vinjes Transport ma. 10.02 kl.1730
Posten 1 -Coop ma. 10.02 kl.1830
Lokdriften -Figura Profil ma. 10.02 kl.1930
Telenor 1 -Vy 1 ma. 10.02 kl.2030
Sparebank 1 SMN -TrønderEnergi ma. 10.02 kl.2130